קידום אתרים

קידום אתרים אורגני מצריך ביצוע של פעולות שונות, על מנת להשיג בסופו של דבר את התוצאות המבוקשות – להוביל את האתר למקומות גבוהים בגוגל, במילות המפתח המבוקשות.
אחת הפעולות המרכזיות אשר בכוחן לסייע לאתר להתקדם היא כתיבת מאמרים. מאמרים איכותיים, מקיפים שהינם רלוונטיים כמובן, לתחום בו עוסק האתר, ישפיעו רבות על הצורה בה האלגוריתם של גוגל יתפוס את האתר, כמו גם על המיקום שלו במנוע החיפוש הפופולארי.
כמובן, שבכדי שהמאמרים אשר יוכנסו לאתר, אכן יענו על הציפיות ויתרמו להליך הקידום, יש צורך להקפיד על איכותם, כמו גם לשים דגש על פרמטרים שונים אשר ישפיעו על מידת יעילותם.

למה לשים לב בעת כתיבת מאמרים לצורך קידום אתרים?
מעבר לתוכן איכותי, מקיף, מעניין, מקורי ורלוונטי, ישנם מספר הנחיות לאופטימיזציה של המאמרים, אשר יישומם, יאפשר השגת תוצאות טובות יותר בקידום האורגני, ובין ההנחיות המדוברות:  כתיבת כותרת רלוונטית (Title) למאמר ולאתר בכלל,  שימוש בביטויי זנב ארוך (ביטויים האמורים להאריך את מילות המפתח אותם מעוניינים לקדם), הקפדה על צפיפות מסוימת של מילות המפתח, כתיבת תיאור מטא אשר יתבסס על ההנחיות של גוגל. שימוש בלינקים פנימיים אשר יובילו לדפים נוספים באתר – גם כאן, חשוב להקפיד על הרלוונטיות. מומלץ גם לשלב תמונות, סרטונים ואלמנטים נוספים אשר בכוחם להפוך את המאמר לאיכותי, ומעניין יותר – מעבר להתייחסות של גוגל, מאמר עם תמונות וסרטונים, ימשוך יותר את הגולשים, ויגרום להם להישאר יותר זמן באתר – שגם זאת מטרה בעלת חשיבות גבוהה עבור בעל האתר.
קידום אתרים באמצעות כתיבת מאמרים מתבצע בחלק מהמקרים דרך המקדמים – אשר עובדים עם כותבי תוכן מקצועיים, ובחלק מהמקרים, בעל האתר עצמו דואג לנושא הזה – בין אם על ידי פנייה לכותבי תוכן, ובין אם על ידי כתיבת המאמרים באופן עצמאי.

לא להתפשר על התוכן
החשיבות של תוכן איכותי, מקורי, מעניין ורלוונטי, בעולם קידום אתרים, רק הולך ועולה עם השנים – כאשר הדרישות של גוגל הולכות ונהיות יותר מחמירות בנושא.
מהסיבה הזאת, אנשי מקצוע רבים אשר עוסקים בתחום קידום האתרים, בוחרים לשים דגש על נושא, זה ולא להתפשר על פחות מהתוכן המקורי, האיכותי והרלוונטי ביותר – מה שמתאפשר להם באמצעות עבודה על כותבי תוכן מקצועיים, או על ידי ביצוע אופטימיזציה ושינויים לתכנים קיימים – במקרים בהם קיימים באתר המקודם תכנים שבעל האתר מרוצה מהם ולא מעוניין או חש צורך להחליף אותם באחרים.

6 תגובות בנושא “קידום אתרים”

 1. ערב טוב לכולם, במידה ואתם מחפשים אחר
  חברת קידום אתרים מקצועית וטובה שתוכל לסייע
  לכם בתחום הקידום של האתר שלכם פנו כבר היום
  אל חברת webeez שתשמח לעמוד לשרותכם בכל עת.

 2. שלום לכולם, במידה ואתם מחפשים מומחי קידום seo
  פנו אל חברת High Web. חברת High Web היא בעלת
  נסיון רב שנים בתחום שתשמח לעמוד לשרותכם בכל עת
  ולקדם עבורכם את האתר העסקי שלכם.

 3. בוקר טוב לכולם
  אם אתם מחפשים חברה לשיווק בפייסבוק
  אני ממליצה לכם לפנות לחברת 1lab
  שידאגו לכם לפירסום נרחב ברחבי הפייסבוק
  לקבלת פרטי התקשרות היכנסו לקישור המצורף

 4. בוקר טוב לכולם,
  אני רוצה להמליץ לכם על חברה מעולה לפרסום טלוויזיה
  אליה פניתי לאחרונה. מadvertisment קיבלתי יחס חם
  ואישי ושירות מקסים. אני ממש מרוצה מהשירות הנפלא
  וגם מהמחירים הנוחים שהציעו לי. על כן צירפתי כאן לינק
  עם כל הפרטים אודותיה.

 5. צהריים טובים לכולם, במידה ואתם מחפשים חברת קידום באינטרנט
  מומלצת כדאי שתפנו אל חברת advertisment.
  לחברת advertisment יש נסיון רב בתחום של קידום אתרים באינטרנט
  ובגוגל והיא תשמח לעמוד לשרותכם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.